Recenzja Softonic

Rekenen Grupa 2 szkoła podstawowa: Aplikacja do liczenia - zabawna i edukacyjna

Rekenen Groep 2 to aplikacja dla Androida opracowana przez Andela ICT w kategorii Edukacja i Referencje. Jest to doskonałe narzędzie dla dzieci z Grupy 2 i Grupy 3 (klasa 1 i klasa 2 w Belgii) szkoły podstawowej do nauki liczenia. Aplikacja jest darmowa do pobrania i korzystania, a na dole ekranu zawiera reklamy (nie pełnoekranowe).

Aplikacja oferuje różne ćwiczenia, które pomagają dzieciom w nauce liczenia, takie jak liczenie płytek do 5 i do 10, liczenie za pomocą obrazków, ćwiczenia dodawania i dzielenia figur na dwie grupy. Dodatkowo, aplikacja zawiera link do Google Play dla łatwego dostępu do innych aplikacji edukacyjnych.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Rekenen Groep 2 basisschool

Czy próbowałeś Rekenen Groep 2 basisschool? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.